forINOX - Zastosowania

Przykłady

Jako zespół FORINOX.PL mamy okazję zaprezentować zupełną nowość na rynku mocowań. Jest to zupełnie nowy w naszej ofercie dystans IN 21. W odróżnieniu od większości uchwytów nie jest on okrągły. Zastosowano główkę w kształcie sześciokąta foremnego. Designerski model uchwytu służy do 

Czytaj więcej...

Współczesny design stawia na dużo szkła w połączeniu z materiałami naturalnymi: kamieniem, drewnem. Projektanci często muszą stawić czoło wyzwaniu na jakieś śrubie montażowej zamocować tafle szklane. Jakich tulei dystansujących użyć? Problemem nie jest w tym przypadku grubość materiału i jego powierzchnia. Jest nim ciężar, któremu sprostać musi śruba mocująca wraz z odbojem dystansującym. Na pomoc wychodzi element systemu forINOX MAXI.

Czytaj więcej...

Niejednokrotnie pojawia się kłopot adaptacji elementu designerskiego jakim jest nowoczesny system informacji wizualnej, lub system zamocowań we wnętrzu zabytkowym. Niedawno pojawił się u nas twórczy problem wymagający dość niecodziennego rozwiązania.

Co powiedzieć kiedy oryginalną cegłę gotycką należy połączyć z materiałem takim jak stal nierdzewna i plexi?

Czytaj więcej...

Przy obecnych cenach powierzchni użytkowych, konstruktorzy lokali nie przesadzają z ilością miejsca przeznaczonego na ciągi komunikacyjne. Jak w takim razie poinformować kogoś, że ma skręcić w tą alejkę jeżeli szuka płyt DVD, albo jak ma dojść do naszego sklepu? Potykacz? Ludzie nie patrzą pod nogi, więc częściej będą się zgodnie z jego nazwą o niego potykać niż szukać na tej wysokości informacji, do tego zajmuje miejsce i powoduje zbędną irytację jeśli trzeba go obchodzić. To może tabliczka zamocowana do sufitu? A co jeśli sufit jest wysoko?

Czytaj więcej...

 © Art-Faktor 2014.