forINOX - Zastosowania

Firmy coraz częściej rozumieją potrzebę kreowania swojego wizerunku nie tylko poprzez swój produkt czy sposób obsługi ale także poprzez identyfikację wizualną. Coraz więcej firm ma swoje siedziby w biurowcach gdzie w jednym budynku znajdują się biura wielu różnych firm. Jak w takim razie sprawić aby klient nie musiał nas długo szukać, jak kreować wizerunek marki wśród pracowników i klientów przebywających w naszym biurze?

Najprostszym rozwiązaniem jest tabliczka przy wejściu informująca na którym piętrze i w którym pokoju się znajdujemy, tabliczka informująca, że za tymi drzwiami znajdujemy się my a nie jakiś inny podmiot, nasze logo nad biurkiem w recepcji, nasze dyplomy zaprezentowane na ścianach, odpowiednie oznaczenie pomieszczeń w naszym biurze. Tu dochodzimy do potrzeby estetycznego zamocowania naszych tablic/tabliczek do ściany. Wiadomo, że efekt przestrzenny zawsze robi dobre wrażenie.

W uzyskaniu tego efektu pomogą nasze dystanse ze stali nierdzewnej. Za ich pomocą już na fasadzie budynku możemy w estetyczny sposób umieścić informację (dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej INOX nasze dystanse nie boją się warunków atmosferycznych), która pomoże klientowi nas znaleźć. Tulejka dystansującej forINOX IN00-20 pomoże nam dla przykładu w hallu biurowca umieścić zdystansowaną na 20 mm od ściany ładną szklaną tabliczkę z informacją na jakim piętrze jesteśmy. Stosując nasze dystanse możemy na wprost wyjścia z windy umieścić na kołkach tablicę z informacją w którą stronę się do nas kierować. Stosując nasze kołki zamocujemy na ścianie, za biurkiem recepcjonistki tablicę z naszym logotypem. Stosując nasze dystanse dyplomy potwierdzające nasze kompetencje, odbyte szkolenia czy zajęcie wysokich miejsc w rankingach umieszczone między dwoma tabliczkami plexi staną się bardziej widoczne dla osób obok nich przechodzących. Nasze kołeczki sprawią, że nawet tabliczki przydrzwiowe zaczną wyglądać ekskluzywnie i elegancko.

Nasze mocowania mają banalnie prosty sposób montażu. Przykręcić tulejki dystansowe do ściany, potem założyć tabliczkę, w której wcześniej muszą być zrobione otwór o średnicy 11 mm, założyć trzpień i skręcić z boku śrubą kontrującą umieszczoną z boku dystansu. Gotowe. Nasze oko już może cieszyć ładnie zdystansowana tabliczka na mocowaniach forINOX w kolorze stali nierdzewnej bądź złotym.

 

 © Art-Faktor 2014.