Regulamin Sklepu

 

1.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2.Zamówienia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.Po złożeniu zamówienia dokonanego klient otrzymuje potwierdzenie złożenia zamówienia e-mailem.

4.Realizacja zamówienia rozpoczyna się:
- w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze; w momencie potwierdzenia przez osobę zamawiającą danych zawartych w formularzu rejestracyjnym
- w przypadku zamówień płatnych przelewem bankowym; w momencie zaksięgowania środków z podanym numerem zamówienia na koncie.
z
5.Wysyłka zamówionych towarów następuje nie później niż w ciągu 5 dni roboczych.

6.Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

7.Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta: telefonicznie pod numerem 022 844-17-86 e-mailem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

8.Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

9.Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

10.Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
Koszty dostawy zostaną uwzględnione w cenach towarów proporcjonalnie do ich wartości. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób

11.Zamówione towary są dostarczane na terenie Polski za pośrednictwem:
a. Poczty Polskiej – przesyłka priorytetowa, wedlug cennika Poczty Polskiej
b. Firmy kurierskiej - według cennika firmy kurierskiej

12.Konsument ma prawo do odstąpienia od umowy przez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni od dnia dostarczenia towaru. Zwrot towarów wynikający ze skorzystania z prawa odstąpienia następuje staraniem i na koszt Klienta.
Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą oraz „oświadczeniem” o skorzystaniu z prawa zwrotu towaru.
Zwracany towar musi być przesłany w oryginalnym i kompletnym opakowaniu oraz nie może nosić śladów użytkowania ( w tym montażu itp.).
Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Zwrot ceny nastąpi w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

13.Produkty posiadają gwarancję producenta lub importera, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu wynosi 12 miesięcy, lub też jeśli inny widnieje w jego opisie na stronach sklepu.

14.Reklamacje.
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adres ustalony z Biurem Obsługi Klienta.
Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę i informacje o reklamowanym towarze. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia.

15.Towar uszkodzony, w przypadku reklamacji rozpatrzonej pozytywnie, zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

16.Zgodnie z art. 12 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych informuję, iż:

  a. Administratorem danych osobowych klientów ArtFaktor jest:
      ArtFaktor s.c,
      ul. Żwirki i Wigury 57/30
      02-091 Warszawa
      woj. mazowieckie
      NIP: 521 366 38 56
  b. Podanie danych jest dobrowolne..
  c. Dane będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim na potrzeby obsługi księgowej firmy. Ponadto odbiorcami danych będą instytucje upoważnione z mocy prawa.
  d. Każdy klient posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania czy usunięcia. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna i w każdej chwili może zostać cofnięta.
  e. Każdemu klientowi, którego dane są przetwarzane przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

17.Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.forinox.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek

18.Zawartość Sklepu internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543. Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

19.W sprawach nie uregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

20.Składając zamówienie Klient akceptuje powyższy regulamin.

2018-12-20

 © Art-Faktor 2014.