forINOX - Zastosowania

Parę przykładów możliwych zastosowań.

Na zdjęciu obok prezentujemy elementy dystansujące IN MAXI 01 zastosowane jako designerskie odboje między korpusem lady z MDFu a jej blatem z grubej plexi. Rozwiązania tego typu można stosować przy produkcji lad recepcyjnych, kontuarów kasowych, ław. Istnieje możliwość stosowania szklanych blatów które na dystansach z grupy MAXI będą osadzone bardzo stabilnie.

Spotkaliśmy się też z realizacjami w których dolne elementy korpusów MDFu, lub z płyty wiórowej zostały zastąpione stelażami z rur, bądź z profili.


pólka

Uchwyt typu IN 09 został zaadaptowany jako wspornik do systemu półek podwieszanych na prętach ze stali nierdzewnej. Przykład prezentuje szklaną półkę wystawienniczą z wywierconymi na narożach otworami celem przełożenia akrylowych trzpieni zamocowanych na uchwytach prostopadłych IN 09. Zaciśnięte na prętach na odpowiednich wysokościach elementy forINOX utrzymują półkę we właściwym poziomie zapewniając dodatkowo stabilność w celu prezentacji ustawionych na niej przedmiotów.

To ujęcie pokazuje element systemu IN 19 R/F. Uchwyt służy nie tylko jako boczne mocowanie tablicy bądź szyldu. Zamocować na nim można czołowo lekką półkę, bądź płyty służące jako przepierzenia - moduły ścianek standów, parawanów. Dodatkową zaletą detalu jest płaski, delikatny kształt.

półka

 

 

 

 

 

 

 © Art-Faktor 2014.